پایگاه خبری مانداگارانا | استان آذربایجان شرقی
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کـد خبر : 5152
 • تعداد نظرات : ۵ نظر
 • تاریخ انتشار : ۵ آذر, ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶
 •   

  آخرین وضعیت تعاونی اعتباری فرهنگیان مرند اعلام می شود

  مانداگارانا : با تماس های مکرر با مسئولین شهرستان و همچنین تعاونی اعتبار فرهنگیان مرند ، پیگیری های مانداگارانا در خصوص آخرین وضعیت این تعاونی اعتبار ادامه دارد و تازه ترین خبرها به محض دریافت توسط اکیپ خبری این پایگاه خبری – تحلیلی طی ساعات آینده منتشر خواهد شد . به گزارش ماندگارانا ، آخرین […]

  مانداگارانا : با تماس های مکرر با مسئولین شهرستان و همچنین تعاونی اعتبار فرهنگیان مرند ، پیگیری های مانداگارانا در خصوص آخرین وضعیت این تعاونی اعتبار ادامه دارد و تازه ترین خبرها به محض دریافت توسط اکیپ خبری این پایگاه خبری – تحلیلی طی ساعات آینده منتشر خواهد شد .

  به گزارش ماندگارانا ، آخرین خبرهای دریافتی حکایت از رایزنی های نماینده محترم با بانک مرکزی و بانک مهر ایران دارد تا این بانک نسبت به ادغام اقدام کند و اما خبرهای دیگر هم حاکی از آن است که دادستانی به طور ویژه پرونده این تعاونی را بررسی می کند و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل سابق این تعاونی هم اکنون ممنوع الخروج هستند .

  براساس این گزارش ، چند ماهی است که شرکت تعاونی اعتباری فرهنگیان مرند دچار بحران مالی شده است و در نتیجه سپرده گذاران در این تعاونی اعتباری نگران پول های خود بوده و با مراجعات مکرر و ازدحام در این تعاونی خواهان استرداد سپرده های خویش هستند.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۵
  1. به خدا دیگه همه خسته شدن من تو این ٢ ماه و نیم نصف موهای سرم سفید شد اینا یه بانک رو نمیتونن ادغام کنن .

  2. همه سایت های خبری مرند سکوت کرده اند و هیچ کاری نمی کنند از همین جا لازم میدونم از سایت مردمی و محبوب مانداگارانا تشکر کنم که به فکر مردم هستند

  3. نزدیک به هشت ماه ایت که صبر پیشه کردیم این موسیه اعتماد عمومی مردم مخصوصا منو از بین برد تا عمر دارم دیگر پول در این نوع موسسات سپرده گدارنخواهم کرد.

  4. متاسفم برا یه آدم سود جو و منفعت طلب که برا خاطر بالا رفتن خودشون میخواستن دیگرانو له کنن ولی چوب خدا صدا نداره آقایون پشت پرده

  5. این همه پول مردم کشک نبود آقایون به اصطلاح فرهنگی و با شعور پول آموزش و پرورش  بس نبود اومدید پول مردمو بالا بکشید زهرمارتون شد آره؟