پایگاه خبری مانداگارانا-استان آذربایجان شرقی
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کـد خبر : 1315
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۴
 •   

  گزینه های مطرح برای استانداری؛ صرفا در حد گمانه زنی است

  مانداگارانا :پورحسینی در تائید یا رد انتخاب خود بعنوان یکی از گزینه ها برای تصدی استانداری آذربایجانشرقی نیز با اشاره به سابقه ی دوستی خود با آقای روحانی در دور سوم و چهارم مجلس شورای اسلامی گفت: صحبتهایی در این خصوص شده است، ولی جنبه ی رسمی ندارد. به گزارش پایگاه خبری مانداگارانا ، در […]

  مانداگارانا :پورحسینی در تائید یا رد انتخاب خود بعنوان یکی از گزینه ها برای تصدی استانداری آذربایجانشرقی نیز با اشاره به سابقه ی دوستی خود با آقای روحانی در دور سوم و چهارم مجلس شورای اسلامی گفت: صحبتهایی در این خصوص شده است، ولی جنبه ی رسمی ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری مانداگارانا ، در پی برخی گمانه زنی ها برای تصدی استانداری آذربایجانشرقی، رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در آذربایجانشرقی در گفتگویی تصریح کرد : هر چند برخی منابع آگاه، به معرفی استاندار آذربایجانشرقی قبل از انتخاب وزیر کشور و معاون سیاسی وی، مبادرت کرده اند ولی، معرفی استانداری صرفا در حد گمانه زنی است.

  سید مهدی پورحسینی با بیان اینکه هم اکنون وزرای پیشنهادی رئیس جمهور در مجلس، در حال کسب رای اعتماد هستند گفت: ظرف دو هفته آینده، استاندار مشخص خواهد شد.

  وی با بیان اینکه وقفه در تعیین استانداران، به کشور خسارت وارد می کند گفت: استانداران منتسب به اصولگرایان نیز منتظر تعیین تکلیف هستند و یکی از اولویتهای اجرایی دولت روحانی به محض کسب رای اعتماد هیات وزیران، تعیین استانداران است.

  رئیس ستاد انتخابات روحانی در آذربایجانشرقی با بیان اینکه مسلما برخی از اعضای ستاد روحانی مبادرت به معرفی گزینه هایی برای تصدی استانداری می کنند گفت: صرفا در حد پیشنهاد است و این اظهار نظرها جنبه رسمی ندارد.

  براساس این گزارش پیش تر مطلبی تحت عنوان  پور حسینی ، جدی ترین گزینه استانداری آذربایجان شرقی است در پایگاه خبری مانداگارانا در گفتگو با دکتر راستگو منتشر شده بود که بر این اساس رئیس ستاد روحانی در آذربایجانشرقی یادآور شد: صحبتهایی در این خصوص شده است، ولی جنبه ی رسمی ندارد و چون این بحث ها بصورت دوستانه مطرح شده است، نه می توان اثبات کرد و نه می توان نفی مطلق کرد.

  برچسب ها :